Doprava ZADARMO na všetky objednávky bez rozdielu !

Odstúpenie od zmluvy

Pri nákupe cez internetový obchod máte podľa § 1829 občianskeho zákonníka ako spotrebiteľ právo od zmluvy do 14 kalendárnych dní od prevzatia zásielky bez udania dôvodu odstúpiť. Ak odstúpi spotrebiteľ od zmluvy, je povinný odovzdať alebo zaslať späť tovar v lehote najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy.

Pri odstúpení od zmluvy v zákonnej lehote 14. dní odo dňa prevzatia zásielky spotrebiteľom, kupujúcim, poštovné za vrátenie balíka v tomto prípade hradí zákazník, nie predajca, a to aj v prípade, že zákazník získal od predajcu doručenie balíka na svoju adresu zdarma. Viac informácií Občiansky zákonník § 1831, § 1832, § 1834, § 1835 zákona č. 89/2012 Zb. Česká Republika.

 

FORMULÁR NA STIAHNUTIE TU

 

alebo môžete formulár skopírovať nižšie

 

 

(Formulár je potrebné skopírovať a vytlačiť, podpísať a zaslať v zákonnej lehote naskenovaný na nižšie uvedenú e-mailovú adresu info@leomoda.sk, prípadne ho vložit 'do zásielky s vráteným tovarom).

 

 

 

 

Oznámenie o odstúpení od zmluvy

 

 

Odosielateľ:

Meno a priezvisko:

bydlisko:

(Prípadne e-mail, tel. Číslo):

 

Adresát:

Predávajúci: Leomoda.cz - Pavel Kubizňák

IČO: 87534592

So sídlom: Vítkov 40, Tachov 347 01

Česká Republika

 

Oznámenie o odstúpení od kúpnej zmluvy

 

Dňa .......... som si na Vašich internetových stránkach / v internetovom obchode www.leomoda.sk objednal tovar ......... .., číslo objednávky ............, v hodnote ... .. ... .. €. Objednaný tovar som dostal dňa ......... ..

 

Na základe ust. § 1829 ods. 1 v spojení s ust. § 1818 zákona č. 89/2012 Zb. Občiansky zákonník, využívam svojho zákonného práva a odstupujem od kúpnej zmluvy uzatvorenej prostredníctvom internetu, ktorá sa týka uvedeného tovaru, ktoré Vám s týmto listom posielam späť, a zároveň Vás žiadam o poukázaní kúpnej ceny vo výške .......... € na bankový účet číslo IBAN .............................................. najneskôr do 14 dní od doručenia tohto odstúpenia od zmluvy.

 

 

V .......... dňa ..........

 

 

 

 

 

 

 

Meno a priezvisko spotrebiteľa Prílohy: Doklad o kúpe

(Podpis)